Participants 2018

Updated: 23.05.2018

BOYS

 

2000-2002

RIMBO HK (SWE)
Handball Federation of India (INDIA)
HC Tallas (EST)
Põlva (EST)
Aruküla (EST)
HC Kehra (EST)
Vilnius Tauras (LT)
Sjundeå Idrottsförening (FIN)
Kaunas Tauras (LT)

2003/2004

SM Dubysa (LT)
If Helsinge Atlas (FIN)
Ludzas novada Sporta skola (LV)
RCOR (BLR)
HC Tallas (EST)
Põlva 1 (EST)
Põlva 2 (EST)
Aruküla (EST)
HC Kehra (EST)
HC Tallinn 1 (EST)
HC Tallinn 2 (EST)
Vilnius Tauras (LT)

2005/2006

Fantastic Seven Yegoryevsk (RUS)
LIDER (RUS)
SM Dubysa (LT)
SC Molėtai (LT)
Salaspils sporta skola (LV)
Sjundeå IF Yellow (FIN)
Sjundeå IF Green (FIN)
RCOR (BLR)
HK OGRE (LV)
HC GARLIAVA (LT)
HC Tallas 1 (EST)
HC Tallas 2 (EST)
HC Celtnieks Riga (LV)
Põlva (EST)
HC Kehra (EST)
HC Tallinn 1 (EST)
HC Tallinn 2 (EST)
HC Tallinn 3 (EST)
HC Tallinn 4 (EST)
Aruküla (EST)
Tauragės VJSM (LT)
ULBROKA SK (LV)
HC Viimsi (EST)
Tapa (EST)
Kaunas Tauras 1 (LT)
Kaunas Tauras 2 (LT)

2007

SM Dubysa (LT)
Ludzas novada Sporta skola (LV)
Salaspils sporta skola (LV)
SKA-1 (BLR)
SKA-2 (BLR)
SKA-3 (BLR)
SKA-4 (BLR)
SKA-5 (BLR)
SKA-6 (BLR)
HK OGRE (LV)
HC Tallas (EST)
Põlva (EST)
HC Tallinn 1 (EST)
HC Tallinn 2 (EST)
HC Tallinn 3 (EST)
HC Tallinn 4 (EST)
Aruküla (EST)
Tauragės VJSM (LT)
HC Viimsi 1 (EST)
HC Viimsi 2 (EST)
Kaunas Tauras (LT)

2008

OGRESGALS (LV)
SC Molėtai (LT)
Atlas (FIN)
Salaspils sporta skola (LV)
HK OGRE 1 (LV)
HK OGRE 2 (LV)
HC Tallas 1 (EST)
HC Tallas 2 (EST)
Põlva (EST)
HC Tallinn 1 (EST)
HC Tallinn 2 (EST)
HC Tallinn 3 (EST)
HC Tallinn 4 (EST)
HC Tallinn 5 (EST)
Võru (EST)
HC Kehra (EST)
Aruküla (EST)
HC Viimsi 1 (EST)
HC Viimsi 2 (EST)
Kaunas Tauras (LT)

2009

HC Tallas (EST)
HC Tallinn 1 (EST)
HC Tallinn 2 (EST)
HC Tallinn 3 (EST)
Võru (EST)
Aruküla (EST)
Vilnius Tauras (LT)

 

GIRLS

 

2000-2002

PASVALYS CLARUS (LT)
RCOR (BLR)
Handball Federation of India (INDIA)
HC GARLIAVA (LT)
HC Kehra (EST)
Vilnius Tauras (LT)
Reval Sport / Kopli (EST)

2003/2004

Sollentuna Handbollklubb (SWE)
Primorskaya (RUS)
Yegoryevsk (RUS)
HIFK Damhandboll rf 1 (white) (FIN)
HIFK Damhandboll rf 2 (red) (FIN)
Reval Sport / Mustamäe (EST)
SC Molėtai (LT)
IF Helsinge Atlas (FIN)
БНТУ-БелАЗ (BLR)
Moscow 1 (RUS)
Moscow 2 (RUS)
Piter (RUS)
HC GARLIAVA (LT)
HC Kehra (EST)
Tapa (EST)
Reval Sport / Lasnamäe (EST)
Kaunas Tauras (LT)

2005/2006

Lider (RUS)
Reval Sport / Mustamäe (EST)
SCOlaine (LV)
Ludzas novada Sporta skola (LV)
БНТУ-БелАЗ (BLR)
RCOR (BLR)
HC GARLIAVA (LT)
Aruküla (EST)
Viesulas (LT)
Tauragės VJSM (LT)
Jekabpils (LV)
Reval Sport / Lasnamäe

2007

Reval Sport / Lasnamäe 1 (EST)
Reval Sport / Lasnamäe 2 (EST)
Reval Sport / Mustamäe (EST)
Reval Sport / Kopli (EST)
БНТУ-БелАЗ (BLR)
Salaspils sporta skola 1 (LV)
Salaspils sporta skola 2 (LV)
Primorskaya (RUS)
If Helsinge Atlas rf (FIN)
RCOR (BLR)
HC GARLIAVA (LT)
Vėtrungė (LT)
Tauragės VJSM (LT)
Vilnius Tauras (LT)
Tapa (EST)
Kaunas Tauras (LT)

2008

Sõmeru (EST)
Reval Sport / Lasnamäe (EST)
Reval Sport / Mustamäe (EST)
If Helsinge Atlas rf (FIN)
RCOR (BLR)
HC GARLIAVA (LT)
Smiltelė (LT)
Tauragės VJSM (LT)
Jekabpils (LV)

2009

Reval Sport / Lasnamäe (EST)
Reval Sport / Mustamäe (EST)
Reval Sport / Kopli (EST)
Salaspils sporta skola (LV)
Aruküla (EST)