Participants 2024 (update 21.05.2024 23.59)

Boys:
2004-2006
HC Tallas (EST)
HK Riga (LAT)
TKA (EST)
Tallinna Spordikool (EST)
Mustamäe Käsipalliklubi (EST)

2007-2008

HC Tallas (EST)
HK OGRE (LAT)
PASVALIO SM (LIT)
TKA (EST)
HC Viimsi (EST)
“Sostines Tauras” Vilnius (LIT)
Salaspils SS (LAT)
Põlva SK (EST)

2009

HC Tallas (EST)
Šiaulių SC ,,Dubysa” (LIT)
TKA/HC Viimsi (EST)
HC Riga (LAT)
Valga SK (EST)
Aruküla SK (EST)
DKSS/Vainode (LAT)
Põlva SK (LAT)
Mustamäe Käsipalliklubi (EST)
Salaspils SS (LAT)

2010-2011
HC Tallas (EST)
HC Tabasalu (EST)
Grankulla IFK (FIN)
IF Helsinge Atlas (FIN)
Moletai KKSC (LIT)
SK Tapa (EST)
Šiaulių SC ,,Dubysa” (LIT)
PASVALIO SM 1 (LIT)
PASVALIO SM 2 (LIT)
TKA/HC Viimsi 1(EST)
TKA/HC Viimsi 2 (EST)
Aruküla SK (EST)
HC Tallinn (EST)
HC Tallinn 2 (EST)
Ludzas NSS (LAT)
Dobeles SS (LAT)
Põlva SK (EST)
Kehra (EST)
Pärnu SK (EST)
Mustamäe Käsipalliklubi (EST)

2012
Utenos DSC (LIT)
Moletai KKSC (LIT)
IF Helsinge Atlas (FIN)
Ulbroka SK (LAT)
Handbola skola (LAT)
Šiaulių SC ,,Dubysa” (LIT)
TKA (EST)
HC Viimsi (EST)
HC Tallinn (EST)
Ludzas novada sporta skola (LAT)
DKSS/Vainode (LAT)
Dobeles SS (LAT)
Põlva SK (EST)
Aruküla SK (EST)
Valga SK (EST)
Riga HK (LAT)
Intrasport/Tārgale (LAT)

MINI
2013
HC Tallas (EST)
UTENA DSC – I (LIT)
UTENA DSC – II (LIT)
Ulbroka SK (LAT)
TKA/Pirita-Merivälja (EST)
TKA/Loo (EST)
TKA/Randvere (EST)
HC Viimsi (EST)
HC Tallinn 1(EST)
HC Tallinn 2 (EST)
HC Tallinn 3(EST)
HC Tallinn 4(EST)
Skriveri (LAT)
Pärnu SK (EST)
Riga (LAT)
Intrasport/Tārgale (LAT)

2014
HC Tallas (EST)
TKA/Randvere (EST)
TKA/Loo (EST)
HC Viimsi (EST)
HC Tallinn 1(EST)
HC Tallinn 2 (EST)
HC Tallinn 3(EST)
HC Tallinn 4(EST)
DKSS/Vainode (LAT)
Salaspils SS (LAT)
Põlva SK (EST)
Skriveri (EST)

Mustamäe Käsipalliklubi

2015
HC Tallas (EST)
Taurages SC (LIT)
Ulbroka SK (LAT)
Handbola skola (LAT)
TKA/Randvere (EST)
TKA/Loo (EST)
HC Viimsi (EST)
TKA/Pirita-Merivälja (EST)
HC Tallinn 1(EST)
HC Tallinn 2 (EST)
HC Tallinn 3(EST)
HC Tallinn 4(EST)
Salaspils SS (LAT)
Põlva SK (EST)
Skriveri (EST)
DKSS/Vainode (LAT)
MELLA (EST)

 

GIRLS:
2007-2008
Fana IL (NOR)
Ludza (LAT)
Jekapils (LAT)
Kehra HC (EST)
Vilniaus SM “Sostines Tauras” (LIT)
Mella (EST)
Mustamäe Käsipalliklubi (EST)

2009
Utenos DSC (LIT)
HC Tabasalu (EST)
Alytus src (LIT)
Salaspils SS (LAT)

2010-2011
Salaspils Sporta Skola (LAT)
SK Tapa (EST)
PASVALIO SM (LIT)
DobeleSS (LAT)
Ludzas Novada Sporta skola (LAT)
Pärnu SK (EST)
Mella 1 (EST)
Mella 2 (EST)
Mella 3 (EST)
Grankulla IFK WHITE (FIN)
Grankulla IFK GREEN (FIN)

2012
Utenos DSC (LIT)
Moletai KKSC (LIT)
Handbola skola (LAT)
HC Tabasalu (EST)
TKA (EST)
DobeleSS (LAT)
Aruküla/Raasiku (EST)
Jekapils (LAT)
SKRIVERI (LAT)
Pärnu SK (EST)
Mella (EST)
Ulbrokas SK (LAT)

MINI
2013
Taurages SC (LIT)
Moletai KKSC (LIT)
Salaspils Sporta Skola (LAT)
HC Tabasalu (EST)
Mella (EST)

2014
Ulbroka SK (LAT)
DobeleSS (LAT)
Mella (EST)
Tapa SK (EST)

2015
Ulbroka SK (LAT)
SK Tapa (EST)
Handbola skola (LAT)
TKA/HC Viimsi (EST)
HC Tallas (EST)
Mella (EST)