Participants 2019

Updated: 21.05.2019

BOYS

2001-2003

Salaspils SS LAT
HC Kehra EST
Aruküla SK EST
Tallinna Spordikool EST
HC Tallinn EST
HC Tauras LIT


2004-2005

Taurages SC LIT
Spordiklubi Viimsi HC EST
Ludzas NSS LAT
Aruküla SK EST
HC Kehra EST
Põlva SK EST
HC Tallas EST
HC Tallinn 1 EST
HC Tallinn 2 EST
RCOR MINSK BLR
Riihimäen Cocks FIN
HC Tauras LIT
SKRIVERI LAT
Ulbroka SK LAT
HC Celtnieks Riga LAT
Tapa Spordikool EST
Kauno raj SM LIT

2006-2007

Sjundeå IF FIN
Taurages SC LIT
Spordiklubi Viimsi HC EST
SC Dubysa LIT
Ludzas NSS LAT
IF Helsinge Atlas FIN
HC Kehra EST
HC Tallinn 1 (EST)
HC Tallinn 2 (EST)
Põlva Käsipalliklubi EST
HC Tauras LIT
SKRIVERI LAT
Jurmalas Sporta skola LAT
Tapa Spordikool EST
Valga Käval EST
Kauno raj SM LIT
Kaunas “Tauras” LIT
HK OGRE LAT
HC Tallas 1 EST
HC Tallas 1 EST


2008

Taurages SC LIT
Salaspils SS LAT
Spordiklubi Viimsi HC EST
SC Dubysa LIT
HC Kehra EST
PRIMORSKAYA TEAM – I RUS
PRIMORSKAYA TEAM – II RUS
MOSKOVSKAYA SPORTSHCOOL RUS
HC Tallas EST
HC Tallinn/Merivälja (EST)
HC Tallinn/Loo (EST)
HC Tallinn/Pirita (EST)
HC Tallinn/Randvere (EST)
HC Tauras LIT
Võru EST
Kauno raj SM LIT
Kaunas “Tauras” 1 LIT
Kaunas “Tauras” 2 LIT
HK OGRE LAT
Spordklubi Tapa/Tapa valla Spordikool EST

2009

Spordiklubi Viimsi HC EST
Ludzas NSS LAT
Tērvete (Dobele) LAT
Aruküla SK EST
HC Kehra EST
HC Tallas EST
HC Tallinn/Randvere(EST)
HC Tallinn/Merivälja (EST)
Salaspils SS (LAT)
SKRIVERI LAT
HC UTENA LIT
HC Tauras LIT
Kanepi EST
Dobele SS LAT
HK OGRE LAT

2010

Spordiklubi Viimsi HC EST
Tērvete (Dobele) LAT
Aruküla SK EST
HC Tallas EST
SKRIVERI LAT
PÕLVA EST
Dobele SS LAT
Tapa Spordikool EST
HC Tallinn/PiMeRaLo EST

GIRLS

2001-2003

Sports Gymnasium of Šiauliai LIT
Ludzas NSS LAT
SK Reval Sport/Tallinna Spordikool EST
PASVALIO SM- CLARUS LIT
Salaspils SS LAT
HC Tauras LIT
HC GARLIAVA LIT


2004-2005

Moskow RUS
Salaspils SS LAT
HC Tallinna EST
Ludzas NSS LAT
Pasvalio SM LIT
SK Reval Sport/Tallinna Spordikool EST
Piter handball RUS
Klaipėdos “Viesulas” LIT
Aruküla SK EST
HC Kehra EST
HC Tauras LIT
SK Reval Spport/ Lasnamäe EST
Kaunas “Tauras” LIT
Jekabpils SS LAT


2006-2007

Taurages SC LIT
Tērvete LAT
SK Reval Sport/Kopli EST
Krasnodar (RUS)
SK Reval Sport/Mustamäe EST
SK Reval Spport/ Lasnamäe EST
Kaunas “Tauras” LIT


2008

Taurages SC LIT
Moscow RUS
HC Tallinna EST
Tērvete LAT
SK Reval Sport/Lasnamäe EST
HC GARLIAVA LIT
RCOR-1 MINSK BLR
RCOR-2 MINSK BLR
Jekabpils SS LAT
Spordklubi Tapa/Tapa valla Spordikool EST


2009

Primorskaya 1 RUS
Primorskaya 2 RUS
HK PITER-1 RUS
HK PITER-2 RUS
Salaspils SS LAT
Ludzas NSS LAT
SK Reval Sport/Kopli EST
Piter handball RUS
IF Helsinge-Atlas r.f. (FIN)
HC Tauras LIT
HK PITER-3 RUS
Spordklubi Tapa/Tapa valla Spordikool EST

2010

HC Tallinna EST
SK Reval Sport/Mustamäe EST
Piter handball RUS
HC GARLIAVA 1 LIT
HC GARLIAVA 2 LIT
IF Helsinge-Atlas r.f. (FIN)
SK Reval Sport/Lasnamäe 1 EST
SK Reval Sport/Lasnamäe 2 EST
Spordklubi Tapa/Tapa valla Spordikool EST