Updated: 04.06.13
Poisid 1996
1. Grankulla IFK (FIN) |
2. Ludzas Novada Sporta Skola (LAT) |
3. HC Tallas |
4. Valga Käval |
5. Spordiklubi Reval-Sport |
6. Vilnius Tauras SM (LTU) |
Poisid 1998
1. Atlas (FIN) |
2. Primorskaya Saint-Petersburg (RUS) |
3. Tērvete (LAT) |
4. Kyrkslätt IF (FIN) |
5. Ludzas Novada Sporta Skola (LAT) |
6. Tartu Ülikooli Akadeemline Spordiklubi |
7. Riihimäen Cocks (FIN) |
8. HC Kehra |
9. Aruküla Spordiklubi |
10. HC Tallas |
11. Reval Sport |
12. Põlva Spordikool |
13. Utena Ivartis (LTU) |
14. Vilnius Tauras SM (LTU) |
15. Celtnieks (Vangaži) (LAT) |
16. Akilles (FIN) |
17. Viljandi HC |
Poisid 2000/2001
1. СДЮСШОР №1 Санкт-Петербург (RUS) |
2. Tērvete (LAT) |
3. Saint-Petersburg Primorskaia Sportschool |
4. Saint-Petersburg Neva (RUS) |
5. Riihimäen Cocks (FIN) |
6. Kyrkslätt IF (FIN) |
7. Atlas (FIN) |
8. Grifk (FIN) |
9. NHK Stopini (LAT) |
10. Dicken (FIN) |
11. HC Kehra |
12. Aruküla Spordiklubi |
13. HC Tallas |
14. Põlva Spordikool |
15. Kingissepp (RUS) |
16. Vilnius Tauras SM (LTU) |
17. Valga Käval |
18. Moskovsky (RUS) |
19. Tapa Spordiklubi |
Poisid 2002
1. бокситогорск 1 (RUS) |
2. бокситогорск 2 (RUS) |
3. Riihimäki Cocks 1 (FIN) |
4. Riihimäki Cocks 2 (FIN) |
5. Riihimäki Cocks 3 (FIN) |
6. KyIF (FIN) |
7. Salaspils Sport School (LAT) |
8. NHK Stopini (LAT) |
9. Viljandi HC |
10. Aruküla Spordiklubi |
11. HC Tallas |
12. Tapa Spordiklubi |
13. Kingissepp (RUS) |
14. HC Kehra I |
15. HC Kehra II |
16. Reval Sport Kopli |
17. Tērvete (LAT) |
Poisid 2003
1. Tērvete (LAT) |
2. Hc-HIK (FIN) |
3. НЕВА (RUS) |
4. Riihimäen Cocks 1 (FIN) |
5. Riihimäen Cocks 2 (FIN) |
6. HC Kehra |
7. Salaspils Sport School (LAT) |
8. Viljandi HC |
9. Kyrkslätt IF (KyIF) (FIN) |
10. HC Tallas |
11. Tapa Spordiklubi |
12. HC Tallinn |
13. Kingissepp (RUS) |
14. SC «RÜ-Piter» (RUS) |
Poisid 2004
1. HC Kehra |
2. NHK Stopini (LAT) |
3. Aruküla Spordiklubi |
4. HC Tallas |
5. Tapa Spordiklubi |
6. Põlva Spordikool I |
7. Põlva Spordikool II |
8. HC Tallinn 1 |
9. HC Tallinn 2 |
10. HC Tallinn 3 |
11. Reval Sport |
Tüdrukud 1998
1. СДЮСШОР №1 Санкт-Петербург |
2. KYIF (FIN) |
3. HC Kehra |
4. Ludzas Novada Sporta Skola LAT |
5. Tapa Spordiklubi |
6. Reval-Sport Lasnamäe |
7. Reval-Sport Mella |
8. Vilnius Tauras SM (LTU) |
9. Tērvete (LAT) |
10. Jekabpils (LAT) |
11. Moskovsky (RUS) |
Tüdrukud 2000
1. Atlas (FIN) |
2. PRIMORSKAYA (RUS) |
3. Ludzas Novada Sporta Skola LAT |
4. Riihimäen Cocks 1 (FIN) |
5. Riihimäen Cocks 2 (FIN) |
6. Tapa Spordiklubi |
7. Kingissepp (RUS) |
8. Vilnius Tauras SM (LTU) |
9. Alytus SRC 1 (LTU) |
10. Alytus SRC 2 (LTU) |
11. Reval-Sport Lasnamäe |
Tüdrukud 2002
1. PRIMORSKAYA (RUS) |
2. Salaspils Sport School (LAT) |
3. Dobele (LAT) |
4. Reval-Sport Mella |
5. Alytus SRC (LTU) |
Tüdrukud 2003
1. KyIF 1 (FIN) |
2. KyIF 2 (FIN) |
3. Dobele (LAT) |
4. HC Tallinn |
5. Reval-Sport Mella |
6. Jekabpils (LAT) |
7. Reval Sport Kopli |
8. SC «KIROVCHANKA» (RUS) |
Tüdrukud 2004
1. Kyif Mini Girls 2005 (FIN) |
2. Reval-Sport Lasnamäe |
3. Reval-Sport Mella |
4. Reval Sport Kopli |
Esimesel Tallinn Handball Cup-il osales kokku 25 klubi (67 võistkonda). 13 klubi (26 meeskonda) välismaalt. 700 käsipallurit.
Osalenud klubid Tallinn Handball Cup 2010:
1. BK-46 (FIN)
2. HC Kehra (EST)
3. HC Tallas (EST)
4. HC Viimsi (EST)
5. Jekabpils (LAT)
6. Kingisepp (RUS)
7. Kuristiku Gümnaasium (EST)
8. Ludza (LAT)
9. Maardu (EST)
10. Moletai (LTU)
11. Olaine (LAT)
12. Riihimäki Cocks (FIN)
13. RK Rankinio Kalve (LTU)
14. RK Vigis (LTU)
15. SK Dvigatel (EST)
16. SK Reval-Sport (EST)
17. SK Aruküla (EST)
18. SK Põlva (EST)
19. SK Tapa (EST)
20. SM Tauras Vilnius (LTU)
21. Sillamäe (EST)
22. Tauras/ERDVE (LTU)
23. Tervete (LAT)
24. Vainode (LAT)
25. Valga (EST)